Instagram hikayelerini görünmeden izlemek !

Instagram hikayelerini görünmeden izlemek


Merhaba arkadaşlar; Biliyorsunuz ki günümüzün en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan Instagram uygulamasının bir özelliği mevcut. Anlık Hikaye Paylaşımı. Diğer adıyla Durum Paylaşmada diyebiliriz. Takip ettiğiniz yada etmediğiniz kullanıcıların Durumlarını izlediğinizde, durumu paylaşan kişi kimlerin izleyip izlemediğini görebilmekte. Bu uygulamamız en çokta birbirlerine trip atan yada ayrı olan sevgililerin işine yarayacak gibi . Instagram hikayelerini görünmeden izlemek , birbirlerinin paylaşımını görmek isteyip , karşıya , yani Instagram durumu paylaşana da seni tınlamıyorum paylaşımın umrumda değil gibi bir mesaj göndermekte önemlidir aslında. Çok uzatmadan mevzuya geçelim artık dostlarım.

Instagram hikayelerini görünmeden izlemek

Instagram’ın geçen sene aktif etmiş olduğu hikaye özelliği 1 yıllık sürede çok büyük kitlenin beğenisini almış durumda. Normal şartlarda hikayeyi izleyenin, hikayeyi yayımlayanda ismi gözükmektedir,ama Instagram hikayelerini görünmeden izlemek artık bu makaleyi okuyanlar için çok kolay.


Instagram hikayelerini görünmeden izlemek ? Nasıl mı ?


Instagram hikayelerini görünmeden izlemek gerçekten çok basit. Küçük bir Chrome eklentisini tarayıcınıza ekleyerek bu işlemi kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Chrome uygulamasının yayınlamış olduğu Chrome IG Story eklentisini indirmek ve Chrome eklentileri arasına eklemeniz gerekmektedir.
Aşağıda vermiş olduğum Güvenilir dosya indirme linkinden Chrome IG Stroy eklentisini indirebilir ve kurabilirsiniz.

Instagram hikayelerini görünmeden izlemek

Chrome IG Story eklentisini kurduğunuzda ,Chrome tarayıcınız otomatik olarak eklentinizi araç çubuğuna ekleyecektir.Ekleme gerçekleştirildikten sonra, eklentiye tıkladığımızda Open Instagram diye bir ekran karşımıza gelecek. O ekranda Open diyerek Instagram sayfısında oturum açıyoruz.Daha sonrasında eklentinizin sol bölümünde yer alan kullanıcı isimlerine tıklayarak hikayeler gizli bir şekilde izlenebilir hatta istenildiğinde kişinin paylaşmış olduğu hikayesini indirme imkanınız bile bulunmaktadır. Üstelik takip etmediğiniz kişilerin hikayesini izleme imkanına dahi sahip olursunuz.

Bu yöntemi kullanarak, hikayesini paylaşmış kişinin hem hikayesini izlemiş yada indirmiş olursunuz hem de hikayeyi paylaşan kişiye izlediğinizi göstermemiş olursunuz.

Bir makalemizin daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Umarım siz değerli okuyucularımıza faydalı bir anlatım gerçekleştirebilmişimdir.

Herkese kolay gelsin, bir sonra ki makalemizde görüşmek üzere ?

En Merhametliye Emanetsiniz,Sağlıcakla Kalın

      Okumak , yazmaktan daha değerli bir sanattır.

Selçuk KARABACAK

Eğitimini Bilgisayar Mühendisliği dalında tamamlamış ,Bilişim teknolojileri alanında deneyim ve tecrübelerini, özgün dili ile okuyucuları ile paylaşan kendi çapında bir Blogger.

Hoşunuza gidebilecek makaleler...

TOPLAM 4 TEPKİ

  1. Hakan dedi ki:

    Stalkerlara gün doğdu ?

  2. Barış dedi ki:

    Fake profil sayısını azaltacak bir bilgi 🙂

  3. @Hakan kardeşimin bu günlerde işine yarayacak bir instagram hikaye izleme taktiği 🙂

  4. Mustafa dedi ki:

    Güzel bi yazın olmuş , ellerine sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir