Hard Reset-LG Stylo 4

Hard Reset – LG Stylo 4

LG Stylo 4 nasıl sıfırlanır? LG Stylo 4 e nasıl Hard reset atılır? LG Stylo 4 de ki veriler komple nasıl silinir ? LG Stylo 4 ü fabrika ayarlarına nasıl geri getirebilirim ? LG Stylo 4 e varsayılan ayarlarına en baştan nasıl getirebilirim. Hard Reset-LG Stylo 4 başlıklı makalemizi anlatmaya başlayabiliriz.

Evet değerli arkadaşlar. Hard Reset-LG Stylo 4 isimli makalemizde LG Stylo 4 Android cihazımıza nasıl hard reset atacağımıza , bir başka deyişle LG Stylo 4 cihazımızı nasıl formatlayacağımızı sizlere anlatacağız.

Hard Reset-LG Stylo 4 isimli aşağıda anlatılan eğitimde Samsung Galaxy A50 telefonun Ana Sıfırlama / Hard Reset / Format Atma işlemlerinin tüm ayrıntıları gösterilmektedir. Hard Reset sonrasında LG Stylo 4 cihazınız yeni yani ilk aldığınız günkü gibi olacak ve çekirdeğiniz daha hızlı çalışmaya başlayacaktır.

GİT
Tüm telefon modellerine format atma sayfası için tıklayınız

LG Stylo 4 Hard Reset – Sıfırlama – Format Atma işlemleri

LG Stylo 4 telefonumuza Hard Reset atmak için ilk olarak yapmamız gereken işlem, telefonumuzda bulunan ve lazım olan tüm verilerimizi bir bilgisayara yedeklemek olacaktır.Format / sıfırlama işleminden sonra LG Stylo 4 cihazımızda , hiçbir veri kalmayacaktır.

LG Stylo 4 cihazımıza format atmak için yapacağımız ikinci işlem telefonumuz açık ise ,telefonmuzun açma / kapama yada tuş kilidi tuşuna uzun basarak telefonumuzu kapatmaktır. Telefonumuz kapandıktan sonra diğer adıma geçebiliriz.

LG Stylo 4 hard rest

LG Stylo 4 cihazımız kapandıktan sonra , hard reset / sıfırlama işlemini başlatabilmemiz için Ses açma tuşu + Güç düşmesi (Telefon açma / kapama) tuşlarına birlikte basarak kurtarma modu ekranının gelmesini bekliyoruz. Kurtarma modu ekranı geldiğinde tuşlardan elinizi çekebilirsiniz.

LG Stylo 4 formatlama

Kurtmarma modunda yapacağımız tüm işlemleri , ses açma / ses kapama ve güç tuşları ile yapacağız.

Ses açma / kapama tuşları ile aşağı yukarı seçim yapabiliriz ve güç tuşu ile yaptığımız seçimi onaylayabiliriz.

Şimdi ise Ses açma / ses kapam tuşu ile “Yes” yazısının üstüne gelerek Güç tuşu ile bu seçimi onaylıyoruz.

LG Stylo 4 sıfırlama

LG Stylo 4 başlıklı makalemizin sonuna geldik.

Telefonunuzu formatlarken / sıfırlarken uygularken yaşadığınız herhangi bir problem olursa yorum kısmından yada bizimle iletişim kurun formundan iletişime geçebilirsiniz.

Mesajlarınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

En Merhametliye Emanetsiniz,Sağlıcakla Kalın

      Okumak , yazmaktan daha değerli bir sanattır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir