Hard Reset-LG Stylo 4

Hard Reset – LG Stylo 4

LG Stylo 4 nasıl sıfırlanır? LG Stylo 4 e nasıl Hard reset atılır? LG Stylo 4 de ki veriler komple nasıl silinir ? LG Stylo 4 ü fabrika ayarlarına nasıl geri getirebilirim ? LG Stylo 4 e varsayılan ayarlarına en baştan nasıl getirebilirim. Hard Reset-LG Stylo 4 başlıklı makalemizi anlatmaya başlayabiliriz.

Evet değerli arkadaşlar. Hard Reset-LG Stylo 4 isimli makalemizde LG Stylo 4 Android cihazımıza nasıl hard reset atacağımıza , bir başka deyişle LG Stylo 4 cihazımızı nasıl formatlayacağımızı sizlere anlatacağız.

Hard Reset-LG Stylo 4 isimli aşağıda anlatılan eğitimde Samsung Galaxy A50 telefonun Ana Sıfırlama / Hard Reset / Format Atma işlemlerinin tüm ayrıntıları gösterilmektedir. Hard Reset sonrasında LG Stylo 4 cihazınız yeni yani ilk aldığınız günkü gibi olacak ve çekirdeğiniz daha hızlı çalışmaya başlayacaktır.

GİT
Tüm telefon modellerine format atma sayfası için tıklayınız

LG Stylo 4 Hard Reset – Sıfırlama – Format Atma işlemleri

LG Stylo 4 telefonumuza Hard Reset atmak için ilk olarak yapmamız gereken işlem, telefonumuzda bulunan ve lazım olan tüm verilerimizi bir bilgisayara yedeklemek olacaktır.Format / sıfırlama işleminden sonra LG Stylo 4 cihazımızda , hiçbir veri kalmayacaktır.

LG Stylo 4 cihazımıza format atmak için yapacağımız ikinci işlem telefonumuz açık ise ,telefonmuzun açma / kapama yada tuş kilidi tuşuna uzun basarak telefonumuzu kapatmaktır. Telefonumuz kapandıktan sonra diğer adıma geçebiliriz.

LG Stylo 4 hard rest

LG Stylo 4 cihazımız kapandıktan sonra , hard reset / sıfırlama işlemini başlatabilmemiz için Ses açma tuşu + Güç düşmesi (Telefon açma / kapama) tuşlarına birlikte basarak kurtarma modu ekranının gelmesini bekliyoruz. Kurtarma modu ekranı geldiğinde tuşlardan elinizi çekebilirsiniz.

LG Stylo 4 formatlama

Kurtmarma modunda yapacağımız tüm işlemleri , ses açma / ses kapama ve güç tuşları ile yapacağız.

Ses açma / kapama tuşları ile aşağı yukarı seçim yapabiliriz ve güç tuşu ile yaptığımız seçimi onaylayabiliriz.

Şimdi ise Ses açma / ses kapam tuşu ile “Yes” yazısının üstüne gelerek Güç tuşu ile bu seçimi onaylıyoruz.

LG Stylo 4 sıfırlama

LG Stylo 4 başlıklı makalemizin sonuna geldik.

Telefonunuzu formatlarken / sıfırlarken uygularken yaşadığınız herhangi bir problem olursa yorum kısmından yada bizimle iletişim kurun formundan iletişime geçebilirsiniz.

Mesajlarınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

En Merhametliye Emanetsiniz,Sağlıcakla Kalın

      Okumak , yazmaktan daha değerli bir sanattır.

Selçuk KARABACAK

Eğitimini Bilgisayar Mühendisliği dalında tamamlamış ,Bilişim teknolojileri alanında deneyim ve tecrübelerini, özgün dili ile okuyucuları ile paylaşan kendi çapında bir Blogger.

Hoşunuza gidebilecek makaleler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir