Instagram ile gönderilen istekler nasıl bulunur ?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram ile, birisini takip etmek istediğinizde profili gizli değil ise , otomatik takip etmeye başlamış olursunuz. Ama takip etmek istediğiniz profillerin, profilleri gizli ise Instagram ile gönderilen istekler , önce karşı kullanıcıların onayından geçmesi gerekmektedir. Günümüzde çoğu Instagram kullanıcısı, istekleri reddetmek yerine, gönderilen takip isteklerini bekletmektedir. Çoğu Instagram kullancısı , reddedilen isteklerin tekrardan gönderildiğinden şikayet ettiğinden dolayı, böyle bir yöntemi kullandığını savunuyor. Aslında , istenmeyen isteklerin gelmesini istemeyen bir kullanıcı , buna çözümü engelleyerek gerçekleştirebilir.

Bir çok insan göndermiş olduğu isteğe, bir süre sonra eğer kabul edilmediyse, tekrardan kontrol amaçlı girip bakmak istemektedir.Takip isteğini gönderdiği kullanıcının profil ismini yada kullanıcı adını bilmiyor yada unuttuysa , bu işlemi kontrol etmesi gerçekten zor bir durumdur.  

Gönderilen istekler , karşı tarafın reddetmediği sürece kontrol edebileceğinizi biliyor muydunuz ? Bu makalemizde , bu güne kadar takip isteği gönderip, kimlerin sizin takip isteklerinizi beklettiğini görmenizi sağlayacak yöntemi anlatmaya çalışacağız.

Instagram ile gönderilen istekler , Instagram firmasının oluşturmuş olduğu bir database sisteminde kayıt olarak tutulmaktadır. Eğer Takip isteğiniz reddedilmedi ise , bu isimleri bulmak ve görmek çok kolaydır.

Instagram ile gönderilen istekleri bulmak için giriş yapalım

Şimdi ilk yapacağımız işlem, aşağıda paylaşmış olduğum güvenilir link butonuna tıklayarak , Instagram sistesinden “Kullanıcı adı ve şifreniz” ile giriş yapmaktır.

GİT
Instagram’a giriş yapmak için tıklayınız

Instagram’a giriş yaptıktan sonra , kendi profilinize giriş yapıyor ve profili düzenle butonunun yanında bulunan ayarlar işaretine tıklıyorsunuz.

Instagram ile gönderilen istekler

Ayarlar işaretine tıkladıktan sonra karşımıza bir menü gelecektir. Bu menüden,aşağıda ki resimde olduğu gibi Gizlilik ve Güvenlik olan kısma tıklayacağız.

Instagram ile gönderilen istekler

Burada karşımıza Hesap Verileri diye bir yer çıkıcak. O kısımda bulunan, Hesap Verilerini Görüntüle yazısına tıklayoruz ve işlemlerimize devam ediyoruz. Tıkladıktan sonra karşımıza gelecek olan ekranda , hesabımıza ait geçmişte ki tüm bilgiler mevcuttur.

Sizin için seçtiklerimiz
Instagram’ın yeni özelliği – Gizli beğeni isimli makaleyi okumak için tıklayınız
Geçmişte ki tüm bilgiler nelerdir ?

Instagram şifrelerinizi ne zaman değiştirdiğinizden tutun, daha önce hangi kullanıcı adlarını kullandınız ve kullanıcı adlarını ne zaman değiştirdiğinize kadar olan bilgiler bu ekranda mevcuttur. Hesabınıza bağlı olan E-mail adresini değiştirmiş iseniz , değiştirdiğiniz E-mail adresleride bu kısımda gösterilir. Aynı şekilde hesabınıza bağlamış olduğunuz telefon numaranızı da değiştirmiş iseniz, daha önce ki cep telefon numaranızı da buradan görebilirsiniz.

Instagram ile gönderilen istekler

Mevcut takip istekleri” ‘nin altında bulunan ” Tümünü gör ” yazısına tıklayarak, daha önceden Instagram üzerinden gönderilmiş takip isteklerini bu kısımdan görebiliriz.

Instagram ile gönderilen istekler

Yukarıda ki anlatılanları teker teker yapmak yerine, aşağıda paylaşmış olduğum güvenilir linke tıklayarak ve Instagram “Kullanıcı adı ve şifreniz” ile giriş yaparak Instagram ile gönderilen istekler kolayca görüntülenebilir.

GİRİŞ
Instagram ile gönderilen istekleri görmek için giriş yap

En Merhametliye Emanetsiniz,Sağlıcakla Kalın

      Okumak , yazmaktan daha değerli bir sanattır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir