Microsoft Office 2016 Kurulumu – (Resimli Anlatım)

Microsoft Office 2016 Kurulumu

Microsoft Office 2016 , bilgisayar kullanıcıları tarafından yıllarca en çok tercih edilen office yazılımıdır. Microsoft Office 2013 sürümüne göre çok daha gelişmiş özelliklerle beraber karşımıza çıkmaktadır. Microsoft Office 2016 kurulumu makalemiz içerisinde , Office 2016 Kurulumu , Lisanslama ve Crack işlemleri bunun yanı sıra , Office 2016 uygulamasının özellikleri ve Microsoft Office 2016 programının bilgisayara nasıl kurulacağını resimli olarak tek tek sizlere anlatacağım.

Microsoft Office 2016 Professional Plus Türkçe kurulumu dosyalarını indirmek için aşağıda paylaşmış olduğum makale içeriğinden indirebilirsiniz.

GİT
Microsoft Office 2016 indir makalesi için tıklayınız..

?NOT: Bu makalede kurulumunu gerçekleştireceğimiz Microsoft Office paketi , Microsoft Office 2016 Professional Plus Full Türkçe paketidir.

Office 2016 indir
Microsoft Office 2016 Kurulumu

?UYARI : Office 2016 dosyasını indirdikten sonra , WinRar’dan çıkarmadan önce Windows güvenlik duvarını ve varsa Virüs porgramınızı kapatmanız önerilmektedir. Kapatmadığınız durumunda , kurulum dosyaları içerisinde bulunan , Office 2016 lisanslama aracını virüs olarak görecek ve otomatikmen silecektir.

İlk olarak yapmamız gereken işlem , indirdiğimiz dosyayı WinRar’dan çıkarmak olacaktır. Bunun için ise , indirdiğimiz dosyaya sağ tıklayıp , klasöre ayıkla seçeneğine tıklayacağız.

Dosyaları çıkarmadan önce , bizden şifre isteyecektir. Şifre alanına , resimde olduğu gibi selcukarabacak.com yazarak “Tamam” butonuna tıklayacağız.

Klasöre çıkarma işlemi bittikten sonra , çıkardığımız klasöre tıklayarak içerisinde bulunan “Setup” dosyasına çift tıklayarak Office 2016 kurulumunu başlatmış bulunuyoruz.

Setup dosyasına çif tıklayarak çalıştırdıktan sonra , karşımıza Office 2016 yükleme ekranı gelecektir. Bu ekrandan “Şimdi Yükle” butonuna tıklarsak, Standart olarak Word , Excel , PowerPoint uygulamalarını yükleyecektir. Ama “Özelleştir” Butonuna tıklarsak, Office 2016 içerisinde sunulan tüm paketleri yükleme ekranına giderek , tüm paketleri yada istediğimiz Office 2016 paketlerini seçerek, bilgisayarımıza yükleme imkanımız olacaktır. Biz “Özelleştir” butonuna tıklayarak yükleme işlemlerine devam edeceğiz.

Özelleştir Butonuna tıkladıktan sonra , karşımıza yükleme seçenekleri gelecektir. Bu ekranda Beyaz olanlar kurulacak olanlar , Gri olanlar ise kurulmayacak olanlardır. Gri ile işaretli olup , kurulmasını istediğimiz pakete Sağ tıklayıp Tümünü Bilgisayarım’dan çalıştır yazısına tıklayarak , istenilen paketleride kuruluma dahil edebiliriz.

İstenilen paketleri seçip, en altta bulunan “Şimdi yükle” butonuna bastığımızda , kurulum işlemine geçiş yapacaktır. Altta ki resimde gördüğünüz gibi Yükleme ilerlemesi dolduğunda kurulum tamamen bitmiş olacaktır. Yükleme ilerlemesi kısmının hızlı ilerleyip ilerlemesi kısmı , bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterebilir.

Yükleme ilerlemesi bittiğinde , aşağıda ki resimde paylaştığım ekran karşınıza gelecektir. Bu Microsoft Office 2016 kurulumunun tamamen bittiğini gösteren ekrandır. Bu ekranı gördükten sonra , Microsoft Office 2016 paketlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft Office 2016 Lisanslama ve Crack İşlemleri

Micrososft Office 2016 kurulumunu yukarıda ki anlatım ile tamamladık. Kurulum sonrasında , Office 2016 paketlerini bir müddet kullanabiliriz ama bir süre sonra bizden Office 2016 lisans işlemi isteyecektir. Elinizde Office 2016 lisans anahtarı mevcut ise , Office 2016 lisans anahtarını girerek lisanslama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Elinizde lisans anahtarı yoksa napabiliriz ?

Güvenilir İndirme Linki
Office 2016 Android APK indirmek için TIKLAYINIZ…

Gelelim mevzumuza ;

Yani Microsoft Office 2016 crack işlemine. Office 2016 Crack dosyası , Microsoft Office 2016 indirme dosyası içerisinde paylaşılmıştır. İndirdiğinizde ve Office 2016 kurulum dosyasını açtığınızda en üst kısımda 1-Office2016-CRACK isminde bir klasör mevcuttur.

Yukarıda ki resimde en üstte olan 1-Office2016-CRACK isimli dosyaya çift tıklayarak içerisine giriyoruz. Aşağıda resmini paylaştığım, Office 2016 crack dosyasının olduğu ekran bizi karşılayacaktır.

Güvenilir Bağlantı Linki
Tüm cep telefon markalarının format işlemleri için TIKLAYINIZ…

Office 2016 lisanslama işlemini gerçekleştirebilmek için Office16-crack-loader isimli Office 2016 lisanslama dosyasına çift tıklıyoruz.

Karşımıza gelen Activator programı , bilgisayarımızda lisanslı olmayan Office programlarını yada Lisans olmayan Windows işletim sistemini gösterecektir. Lisans olmayan programlar , lisanslanmak için otomatikmen “TİK” içine alınacaktır. Sizin burada sadece yapacağınız işlem “Aktif” butonuna basmanız ve Office 2016 Lisanslama işleminin bitmesini beklemenizdir. Office 2016 lisanslama işlemi yaklaşık olarak 1-2 dakika kadar sürmektedir.

Kurulum esnasında herhangi bir problem ile karşılaştığınızda , Yorum kısmına iletebilirsiniz.Ayrıca Bizimle iletişim Kurun formundan bizlere probleminizi yazabilirsiniz. En kısa sürede cevap verilecek ve çözüm için sizlerle iletişime geçilecektir.


En Merhametliye Emanetsiniz,Sağlıcakla Kalın

      Okumak , yazmaktan daha değerli bir sanattır.

You may also like...

12 Responses

 1. miro dedi ki:

  ? Çözüm için geri dönüş yapıldı (CEVAP BEKLENİYOR)

  Office 2016 indirmesini gerçekleştirdim. Office16-crack-loader dosyasına bastığımda virüs bulundu dedi virüs korumasını kapattığımda ise dosya yok oldu ne yapmam gerekiyor.

  • Merhaba;

   Office 2016 dosyayı indirdiniz ve WinRar’dan çıkarmadan önce bilgisayarınızın virüs taramasını ve güvenlik duvarını kapatmanız gerekiyor. Yoksa Windows virüs olarak görüyor. Lisanslama işleminden sonra , Virüs koruması bilgisayarınızı yeniden başlatma sonrasında otomatik olarak açılıyor. Office 2016 indirme sonrasında , dosyaları WinRar’dan çıkarmadan önce Güvenlik duvarını kapatınız.

 2. Mehmet dedi ki:

  Cidden ha, nerde a*** linki?

  • selcukarabacak dedi ki:

   Biraderim önce nezaketi , adamlığı ve hitap etmeyi öğrenirsen ve makaleyi de okursan, makalenin en üst kısımda bulunan yeşil renkte ki link , yani üzerinde de yazdığı üzere office 2016 indirme linkine seni yönlendirecektir. Daha sonrasında yönlendirildiğin sayfada kırmızı renk ile belirtilen office indirme linklerini göreceksindir.Bu yorum attığın sayfa , office indirme makalesi değil , office kurulum makalesidir. Linkleri görebilmen için unutmadan da söyleyeyim önce adam olman gerek

 3. Kadir dedi ki:

  Selçuk Bey makale ve emeğiniz için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum. Programı yükleyecek arkadaşlar için; basit bir arayüz ve basit bir anlatıma sahip diğer yorumlara aldırmamanızı tavsiye ederim.

 4. enes dedi ki:

  kaliteli site kaliteli anlatım. Kötü yorum atanlar teknolojiden anlamadıkları için böyle yorumlamışlar. eğitim şart (artık eğitim derken okul değil insanın kendini eğitmesi önemlidir) 😀

 5. Ferhat DEMİRCİ dedi ki:

  Teşekkür ederim herşey gönlünüzce olsun

 6. Ersan Fırat dedi ki:

  Kardeşim eline emeğine sağlık .Sorunsuz bir şekilde ofis 2016 ‘yı kurdum.Tekrar teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir