Online oyun hastalarının Free to Play oyunu War Rock!

2007 yılında Knight Online yapımcısı K2 Network tarafından geliştirilen ve sunulan oyun büyük bir bağlılık ve tutku yaratmıştı. Ama oyun içerisin de oluşan hileler ve K2 Network ün Stratejisi yüzünden oyuncuların çoğu War Rock oyunundan kopmaya başladı. Yeni nesil oyunlarında çıkışıyla beraber popülerliğini yitirmiş oldu. Oyun bir çok firma tarafında alındı düzenlendi ve en son Nexon firması tarafından kapatılmıştı. Black Shot ve Dekaron oyunları ile yakından tanınan Papaya Play firması oyunu satın alarak yeniden kaldığı yerden devam ettirme kararı aldı. Oyunu sık sık güncelleyerek yeni nesil oyunlarla da yarışabilmek için oyunu daha da modernize etme çabası içerisine giren Papaya Play firması , oyuna geri dönen binlerce kullanıcısı ile de bunu kanıtlamış ve büyük bir ilerleme kaydettiğini ortaya koymuş durumda. Papaya Play firmasının amacı, oyunu biraz geliştirip olduğu gibi bırakmak değil. Yaptığı güncellemelerle de bunun farkındalığını oyunculara göstermiş durumda. Şimdiye kadar oyuncularına iki yeni harita, turnuva modu ve daha önce oyuncuların kullanmamış olduğu görsel ögelerden oluşan güncellemeleri yollamış durumda. Bundan daha önemlisi, daha önce oyuncuların çok şikayet ettiği ve bu yüzden oyunu terk eden oyuncuların olduğu Hack sistemini ortadan kaldırmış olması. Oyun şu anda hack koruma sistemi olan EsayAntiCheat ile korunmaktadır. Mevcut olan hack programlarının önüne geçildiği gibi, geliştirilmeye çalışılacak hack programlarının da önüne geçileceği gözlemlenenler arasında.

Peki Kısaca War Rock Nedir ?
İnternet üzerinden çevrimiçi(eşzamanlı) oynanabilen çok oyunculu ve oynanması ücretsiz olan bir savaş oyunudur. Oyunda bir savaşın içerisinde bulunuyorsunuz ve online olarak bağlı bulunan 2 rakip takım mevcut. 2 rakip olması oyunu daha zevkli bir hale getiriyor. Savaşlar kazandıkça ve rakip karakteri öldürdükçe rütbe atlayabiliyorsunuz. Oyunun genel amacı karşı düşmanları etkisiz hale getirip, düşman karargahını(Base) ele geçirmek. Savaşırken sahip olduğunuz silahların dışında jip , tank , hücum bot hatta bazı haritalarda uçak gibi araçlar da kullanabilirsiniz.

Eğer oyun Nexon firmasında iken bu oyunu oynuyor olsaydınız ve Papaya Play oyunu satın aldığında hesabınızın silinmesini istemiyor olsaydınız , oyun hesabınızı Papaya Play in yayınlamış olduğu 16 Ağustos 2017 tarihli gönderide müşteri destek sayfasına ticket yollayarak başarabilirdiniz. Oyununuzda sahip olduğunuz başarılar , klan ilerlemesi,karakter adı ve ögelerinizde bir kayıp yaşamayacaktınız. Ama o tarihten sonra, işlem yapılmamış hesapların hepsi silinmiş oldu. Oyuna yeni gelen arkadaşlara ise oyunda kullanabilecekleri bir başlangıç seti verilmektedir.

Papaya Play firması hakkında
Papaya Play ve Vertigo Games America inc. birleşerek 2016 yılında bir oyun portalı kurdular ve Vertigo Games tarafından geliştirilen oyunlar Papaya Play tarafından yayımlanmaktadır.Papaya Play bünyesinde şu anda 4 oyun bulunmaktadır ve bunlar BlackShot, Dekaron ,La Tale ve sonradan bünyelerine kattıkları War Rock ‘tur. Firmanın hedefleri ise Çevrimiçi oyun pazarında mükemmeliyet standartlarını koruyan olağan üstü oyun deneyimleri sunmak ve yeni oyunlar geliştirerek , gelişimlerini devam ettirmektir.

War Rock oynayabilmek için sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi ve DonanımSistem gereksinimleriTavsiye edilen
İşletim sistemiPencere 7/2000 / XP / VistaPencere 7/2000 / XP / Vista
İşlemciIntel Pentium 4 / AMD Athlon 64Intel Çift Çekirdekli / Intel i3 / AMD Phenom
Bellek1 GB4 GB
VideoGeForce 6800 / Radeon X550Nvidia GTX560 / AMD HD7770
Direct XDirect X 9.0Direct X 9.0

War Rock oyununu indirme linki : War Rock indir

 

En Merhametliye Emanetsiniz,Sağlıcakla Kalın

      Okumak , yazmaktan daha değerli bir sanattır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir