Sosyal halısaha ile halısaha maçlarını izlemek

Sosyal halısaha

Bugün en çokta erkeklerin ilgisini çekebilcek bir makale üzerinde duracağız. Aslında bayanların da dikkatini çekebilir. Sonuçta erkek arkadaşlarının performanslarını merak edebilirler değil mi ? Yanlış anlaşılma olmasın, Halısahadan bahsediyoruz. Belki de halısahada “arkadaşlarımla maça gidiyorum” diyerek eşlerini kandıran erkeklerde mevcuttur ? İfşa ediyorum beyler sizler. Şaka bir yana, artık halısahada oynanan maçlarınızı sosyal halısaha adı altında başlatılan projede izleyebilirsiniz beyler,bayanlar. Hatta şık bir gol atmışsanız da, bu siteden golünüzü kaydedip sosyal hesaplarınızdan  da yayımlayabilirsiniz. Tabii siz hanımlarda, Eşiniz\Erkek Arkadaşınız o dediği saatte halısaha da arkadaşlarıyla maça gitmiş mi, gitmemiş mi kontrol edebilirsiniz. Ama bence hiç gerek yok. Neden mi ? “Erkekler yalan söylemez” hanımlar ? Neyse mevzudan uzaklaşmadan incelememize başlayalım hemen;

Sosyal halısaha
Sosyal halısaha web sitesine nereden girebilirim ?

Halısaha da oynanan maçların yayımlandığı Sosyal Halısaha ya tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz. Üye olmadan, hangi tesiste, saat kaçta, hangi maç oynanmışsa filtreleme yaparak istediğiniz maçı izleme imkanı sunuyor siz değerli kullanıcılara.Aşağıda verdiğim bağlantıya tıklayarak web sitesine gidebilirsiniz.

GİT
Sosyal halısaha sayfasına gitmek için TIKLAYINIZ

Ana giriş sayfası yukarıda görünen ekranda ki gibi gözükmektedir. Anasayfanın ortasında bulunan İl\ilçe,Tesis,Tarih ve Saat seçme kısmından izleyecek olduğunuz maçı bulmanız çok kolay. Orada ki filtreleme kısmından maçın ayrıntılarını girerek maça erişebilir ve izleyebilirsiniz.

Yukarıda ki resimde görüldüğü üzere filtrelememizi gerçekleştirdik ve Maç Bul butonuna  bastığımızda aşağıda ki ekran bizi karşılayacak ve istediğimiz maçı karşımıza çıkaracaktır.

Sosyal halısaha

Maç videosuna tıkladığımızda ise hemen bizlere oynanan maçın 1 saatlik olan kısmını ekranlara getirecektir.

Resimde gördüğünüz üzere “sosyal halısaha” ya kayıtlı tesisin istediğiniz an istediğiniz saatte oynanmış maçlarına erişebiliyor , izleyebiliyorsunuz. VAR sistemi ülkemizde yeni devreye girdi , buradan da maç sonrasında tartışmalı pozisyonları arkadaşlarınızla oturup izlerken tartışabilir ve tartışmaya son noktayı koyabilirsiniz ?

Güzel bir gol atmış yada güzel bir pozisyona girmiş olabilirsiniz, bunu ölümsüzleştirmek için “Video Kes” Tabına tıklayarak hangi dakika ve saniyede o pozisyon yaşanmışsa , videoyu kesip sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz.

Önerilen makale
Instagramda daha etkili görünmenin yollarını öğrenmek için TIKLAYINIZ…

Erkeklere selam, Halısaha ya devam 😉

En Merhametliye Emanetsiniz,Sağlıcakla Kalın


      Okumak , yazmaktan daha değerli bir sanattır.

You may also like...

4 Responses

  1. Sefaakrbckk dedi ki:

    İyi hoş olmuşda yaktın bizi hacı abi kullanabildigimiz tek yalan vardı onu da elimizden almış oldun tek kale maçımıza şuan itibari ile son verdin mutlumusunn..

  2. Yararlı bir makale, ellerinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir