Youtube video indir (Resimli Anlatım)

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar; Bugün çok basit ama herkes tarafından pek bilinmeyen bir konudan bahsedeceğim. Youtube üzerinden videoları izleyebiliyoruz ama indirmek için ne yapabiliriz ? O kadar da zor değil. Youtube video indir makalemize başlıyoruz.

Yapacağımız işlem 2 harf yazmada. Evet evet yanlış değil sadece 2 harf yazarak video indirme işlemi gerçekleştirebiliriz 🙂 Nasıl mı ? Hadi hazırsanız hemen anlatımına geçelim ;

Youtube video indir nasıl çalışır

Öncelikle Youtube üzerinden indirmek istediğimiz video yu açmamız gerekiyor. Mesela ben “Cem Yılmaz – Fundamentals” ı indirmek istiyorum.

Youtube video indir

Evet Youtube sayfamızdan “Cem Yılmaz – Fundamentals” ı açtık. Şimdi geldik o “2 harf”in nereye yazılacağına dostlarım. Hemen bir alt resimde göründüğü üzere www.ssyoutube.com linkide de gözüktüğü üzere “youtube” un önüne iki adets” ekliyoruz. Yani “ss” eklenmiş olacak.

Youtube video indir

Yukarıda ki resimde görüldüğü gibi “ss” leri ekledik ve Enter tuşumuza bastık. Bizi savefrom web sitesine yönlendirecek. Bu bölümde youtube ta izlediğimiz video nun hangi kalitede indirileceğini seçeceğiz ama karşımıza çıkan sayfada ilk olarak SaveFrom.net Helper’ı yüklemeden bir video indirin  yazısına tıkladıktan sonra indirmek istediğimiz kalite ekranı karşımıza gelecek.

Youtube video indir

İndirmek istediğimiz kaliteyi de seçtikten sonra yeşil renkte olan indir butonuna tıkladığımız anda videomuz inmeye başlayacaktır. Unutmayalım ki Youtube yada herhangi bir video portalından izlediğiniz her video , bilgisayarınıza indirilmiş gibi kota yemektedir. Ben size tavsiye ederim ki videoyu Video portalı üzerinden izlemek yerine bilgisayarınıza indiriniz. En azından dilediğiniz kadar izler ve dilediğiniz zaman açar izlersiniz. Hemde kendinize ait bir video arşivi oluşturmuş olursunuz.

Önerilen makale
Instagram hikayelerini görünmeden izlemek için TIKLAYINIZ…

Umarım siz değerli okuyucularıma faydalı bir bilgi daha aktarabilmişimdir. Basit bir içerik ama bilmeyenler için önemli bir bilgi diye düşünüyorum. Youtube üzerinden video indirmek isteyip, program ve uygulama arayan o kadar çok insan tanıdım ve gördüm ki , bu yöntemi açıklama gereği duydum. Umarım herkesin faydalanabileceği ,okunabilir, basit anlatımlı bir makale olmuştur.

En Merhmetliye Emanet,Sağlıcakla  🙂

Okumak, yazmaktan daha değerli bir sanattır.

You may also like...

2 Responses

  1. Süleyman Bodur dedi ki:

    Gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş. Youtube’dan video indirmek için o kadar uğraşıyordum keşke daha önceden öğrenseydim. Ellerinize sağlık Selçuk bey.

  2. Semra karcı dedi ki:

    Youtube video indirme sitelerini çok aradım ama sitenizde gördüğüm Youtube indirme metodu cidden çok kolay ve çok basit bir yöntem. Herkes bu sayede youtube üzerinden kolayca video indirebilir. Bu bilgiyi bizler ile paylaştığınız için sizlere teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir